| Megnevezés | Szállitási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 132 500 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 126 100 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 123 500 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 121 500 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 119 700 Ft + áfa/db |
| 5 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Több darab rendelése esetén kérjen árajánlatot.
A vitrin IP56 minősítéssel rendelkezik, így alkalmas kültéri használatra. Ez a tanúsítvány biztosítja a tartósságot és a kültéri elemekkel szembeni védelmet. De ügyeljen rá, hogy az elektromos bekötés zárt térben történjen – nem érheti eső. Mutassa be biztonságosan fém hátfallal ellátott, zárható vitrinnel üzeneteit vagy jegyzeteit. A vitrin alul nyílik és kulccsal záródik. A jegyzetek vagy üzenetek mágnesek segítségével könnyen megjeleníthetők benne. A beépített LED fénycsík megvilágítja a logó alatti tartalmat (a felső kártyát nem). A termékhez tartozik egy üres fedőlap, amelyre igénye szerint nyomtathat. A 0,5 mm vastag, lakkozott acélból készült felső kártya két kis csavarral van rögzítve, és üvegajtó fedi. Fel van szerelve, azonnali használatra kész.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Méret: | 80,5x116,7 cm |
| Mélység: | 4,7 cm |
| Súly: | 24,24 kg |
| Anyag: | Alumínium, üveg, acél |
| Szín: | ezüst, antracit vagy fekete |
| Watt: | 6,4 W |
| Világítás színe: | 6000-7000K |
Beltéri zárható Vitrin Economy 4xA4
47 879 Ft
Beltéri zárható Vitrin Economy 12xA4
82 677 Ft
Kültéri zárható Vitrin LED fénycsíkkal, gázrugóval 18xA4
260 858 Ft
Kültéri Prémium Plakátkeret Slim - 70x100 cm
201 549 Ft
LED lámpás Üveg Vitrin 40x40x200 cm
382 524 Ft
Kültéri Prémium Plakátkeret Slim - A2
152 400 Ft








