| Megnevezés | Szállitási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 184 600 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 180 000 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 176 600 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 173 000 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 171 800 Ft + áfa/db |
| 5 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Több darab rendelése esetén kérjen árajánlatot.
Mutassa be biztonságosan fém hátfallal ellátott, zárható vitrinnel üzeneteit vagy jegyzeteit. A vitrin alul nyílik és kulccsal záródik. A 12xA4-es mérettől kezdve gázrugók találhatók az ajtó tartásához és a felhasználói kényelem érdekében. A jegyzetek vagy üzenetek mágnesek segítségével könnyen megjeleníthetők benne. A vitrin IP56 minősítéssel rendelkezik, így alkalmas kültéri használatra. Ez a tanúsítvány biztosítja a tartósságot és a kültéri elemekkel szembeni védelmet. De ügyeljen rá, hogy az elektromos bekötés zárt térben történjen – nem érheti eső. A beépített LED fénycsík megvilágítja a logó alatti tartalmat (a felső kártyát nem). A termékhez tartozik egy üres fedőlap, amelyre igénye szerint nyomtathat. A 0,5 mm vastag, lakkozott acélból készült felső kártya két kis csavarral van rögzítve, és üvegajtó fedi. Fel van szerelve, azonnali használatra kész.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Méret: | 124,5x116,7 cm |
| Mélység: | 4,7 cm |
| Súly: | 31,32 kg |
| Anyag: | Alumínium, üveg, acél |
| Szín: | ezüst, antracit vagy fekete |
| Watt: | 8,8 W |
| Világítás színe: | 6000-7000K |
Kültéri Prémium Plakátkeret Slim - A3
140 970 Ft
Kültéri Prémium Plakátkeret Slim - 70x100 cm
201 549 Ft
LED lámpás Üveg Vitrin 40x40x200 cm
382 524 Ft
Kültéri zárható Vitrin LED fénycsíkkal 9xA4
168 275 Ft
Kültéri Prémium Plakátkeret Slim - A1
182 245 Ft
Kültéri zárható Vitrin LED fénycsíkkal, gázrugóval 18xA4
260 858 Ft








