| Megnevezés | Szállitási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 205 400 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 201 400 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 198 400 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 195 400 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 192 600 Ft + áfa/db |
| 5 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Több darab rendelése esetén kérjen árajánlatot.
A vitrin IP56 minősítéssel rendelkezik, így alkalmas kültéri használatra. Ez a tanúsítvány biztosítja a tartósságot és a kültéri elemekkel szembeni védelmet. De ügyeljen rá, hogy az elektromos bekötés zárt térben történjen – nem érheti eső. Mutassa be biztonságosan fém hátfallal ellátott, zárható vitrinnel üzeneteit vagy jegyzeteit. A vitrin alul nyílik és kulccsal záródik. A 12xA4-es mérettől kezdve gázrugók találhatók az ajtó tartásához és a felhasználói kényelem érdekében. A jegyzetek vagy üzenetek mágnesek segítségével könnyen megjeleníthetők benne. A beépített LED fénycsík megvilágítja a logó alatti tartalmat (a felső kártyát nem). A termékhez tartozik egy üres fedőlap, amelyre igénye szerint nyomtathat. A 0,5 mm vastag, lakkozott acélból készült felső kártya két kis csavarral van rögzítve, és üvegajtó fedi. Fel van szerelve, azonnali használatra kész.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Méret: | 146,5x116,7 cm |
| Mélység: | 4,7 cm |
| Súly: | 31,32 kg |
| Anyag: | Alumínium, üveg, acél |
| Szín: | ezüst, antracit vagy fekete |
| Watt: | 10,4 W |
| Világítás színe: | 6000-7000K |
Kültéri Prémium Plakátkeret Slim - A2
152 400 Ft
Kültéri Prémium Plakátkeret Slim - 70x100 cm
201 549 Ft
Kültéri zárható Vitrin LED fénycsíkkal 4xA4
123 952 Ft
Kültéri zárható Vitrin LED fénycsíkkal 9xA4
168 275 Ft
Kültéri zárható Vitrin LED fénycsíkkal, gázrugóval 12xA4
168 275 Ft
Beltéri zárható Vitrin Economy 4xA4
47 879 Ft








