| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 1 016 200 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 1 003 500 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 990 800 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 971 800 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 952 700 Ft + áfa/db |
| 5 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Több termék rendelése esetén kérjen egyedi árajánlatot!
GYIK:
Következő információkat adja meg e-mailes árajánlatkéréskor:
A Digitális fali Panel tökéletes a látogatók és ügyfelek tájékoztatására és reklámanyagok bemutatására. Kiválóan alkalmas étlap megjelenítésére egy étteremben, iskolai beosztáshoz vagy a hangulat megteremtéséhez egy videóval egy szállodában. A ház fekete színben, erősen edzett biztonsági üveggel készült, hogy megvédje a professzionális Samsung képernyőt. A digitális fali panel álló vagy fekvő tájolásban is használható, falra rögzítése csavarokkal (nem tartozék) rendkívül könnyű.
Kezelhető tartalom:
Gyorsan és egyszerűen módosíthatja üzenetét a Plug & Play funkcióval USB-n és távirányítóval, vagy távolról WiFi-n keresztül. Perceken belül megjelenik a hirdetése. Tökéletes bevásárlóközpontokban, szállodákban vagy kiállításokon való használatra.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Méret: | 70,3x111,3 cm |
| Termék mélysége: | 12,2 cm |
| Súly: | 38 kg |
| Anyag: | acél |
| Watt: | 121 W |
| Felhasználás: | beltér |
| Szín: | fekete |








