| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 766 816 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 746 816 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 740 150 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 736 816 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 734 815 Ft + áfa/db |
| 5 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Több termék rendelése esetén kérjen egyedi árajánlatot!
GYIK:
Következő információkat adja meg e-mailes árajánlatkéréskor:
A Smart Line Digitális A-tábla kijelzőjét úgy tervezték, hogy a képernyő kényelmesen, szemmagasságban van elhelyezve, a keret nélküli kialakítás pedig biztosítja, hogy a digitális tartalom megkapja a megérdemelt figyelmet. A beépített kerekeknek köszönhetően a táblát könnyedén szállíthatja és mozgathatjat. A porszórt acélszerkezetnek köszönhetően a rendkívül strapabíró ház tökéletes megjelenést biztosít. A ház úgy készült, hogy megvédje és kiegészítse a professzionális Samsung képernyőt. Csak beltéri használatra javasolt az elektromos csatlakozások miatt.
Kezelhető tartalom:
Gyorsan és egyszerűen módosíthatja üzenetét a Plug & Play funkcióval USB-n és távirányítóval, vagy távolról WiFi-n keresztül. Perceken belül megjelenik a hirdetése. Tökéletes bevásárlóközpontokban, szállodákban vagy kiállításokon való használatra.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Méret: | 56x123,8 cm |
| Termék mélysége: | 42,6 cm |
| Súly: | 27,8 kg |
| Anyag: | acél |
| Watt: | 121 W |
| Felhasználás: | beltér |
| Szín: | fehér vagy fekete |








