| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 147 750 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 146 300 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 145 850 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 145 600 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 144 900 Ft + áfa/db |
| 5 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén, kérjen egyedi ajánlatot!
Az LED BOX™ kínálópult új modellje praktikus polccal, két pultfelülettel és kiemelkedő stabilitással biztosít professzionális megjelenést. A nagy számú LED izzó egyenletesen világítja meg a grafikát, míg a mellékelt blackback anyag megakadályozza a fény átszűrődését, így még látványosabb kiemelést nyújt. Szerszám nélküli összeszerelése mindössze néhány percet vesz igénybe, a kerekes hordtáska pedig egyszerű szállítást biztosít.
A készlet tartalma: LED BOX™ kínálópult, blackback anyag, tápegység, szállítótáska.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Aluminium |
| Profilszélesség: | 8,5 cm |
| Súly: | 15 kg |
| Feszültség: | 25V |
| Teljesítmény: | 28W |
| Izzók száma: | 28 darab |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |
| Méret: | 100x100x40 cm |








