| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 291 000 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 289 550 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 288 050 Ft + áfa/db |
| 3 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén, kérjen egyedi ajánlatot!
a rendelés Budapesten személyesen átvehető
Termékleírás:
Az alumínium LED-szalagok sűrűn elhelyezett fényforrásai hatékonyan világítják meg a teljes nyomtatott felületet, ezáltal a grafika élénkebb és jól látható megjelenést kap. A függöny fényzáró hátoldala tovább növeli a kontrasztot, így a megjelenített grafika még hangsúlyosabban érvényesül.
A grafika szilikon szegéllyel rögzíthető, amely gyors és egyszerű cserét tesz lehetővé. A masszív, kerekekkel ellátott szállítótáska megkönnyíti a rendszer szállítását és biztonságos tárolását.
Az LED-es háttérvilágítás energiatakarékos működést és hosszú élettartamot biztosít, ezért a reklámfal ideális választás kiállításokhoz, rendezvényekhez vagy üzlethelyiségekben történő megjelenítéshez.
A szett tartalma: Fali háttérvilágítás 200x250 cm, hálózati adapter (2 darab), kerekes szállítótáska.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Profil szélessége: | 6,5 cm |
| Méret : | 200x250cm |
| Feszültség: | 100-240V |
| Teljesítmény: | 192W |
| Izzók száma: | 320 db |
| Fényerő: | 7000-8000 K (hideg) |
| Javasolt szilikonszalag mérete: | 12x3cm |








