| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 160 000 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 158 550 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 158 050 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 157 800 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 157 650 Ft + áfa/db |
| 6 db | 5 munkanap | 157 100 Ft + áfa/db |
| 6 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén kérjen egyedi ajánlatot!
GYIK:
Árajánlatkéréskor a következő információkat kell megadni:
Kétoldalas, megvilágított rendszer, amelyet egy mozdulattal kinyithat. A LED BOX™ FLEX zsanéros kialakításával tűnik ki, amelyet csak ki kell hajtani. Ennek a mechanizmusnak köszönhetően a teljes termék szó szerint másodpercek alatt kibontható. A gyorscsatlakozókkal (alumínium profilokba rejtett tápkábelek) működő integrált LED világítás a kínált rendszer további előnye. A nyomat szilikonszalaggal rögzíthető a grafika problémamentes és gyors telepítése érdekében. A beágyazott mágneseknek köszönhetően a LED BOX™ FLEX termékek sorba köthetők egymással, így különböző méretű rendszereket hozhatunk létre.
A készlet tartalma: LED BOX™ FLEX 100x200 fal, 2 db LEDtex banner, szilikonszalag, hálózati adapter, szállítótáska, egyedi kartondoboz.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Profil szélesség: | 8,5 cm |
| Méret: | 100*200 cm |
| Keret súlya: | 7 kg |
| Feszültség: | 24V |
| Teljesítmény: | 86W |
| Izzók száma: | 56 db |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |
Magasító Készlet (285 × 250 cm)
37 719 Ft
LED BOX 100*230 cm háttérfal fekete
184 785 Ft
L-LED Világító Asztali menütartó - A5 (148 x 210 mm)
18 415 Ft
Hordtáska 100x200 cm LED Box-hoz
13 716 Ft
90 ° csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
8 001 Ft
Oldalsó és felső csatlakozó LUMIX™ / LUMIX™ Pro rendszerhez
7 557 Ft








