| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 8 munkanap | 246 650 Ft + áfa/db |
| 2 db | 8 munkanap | 245 150 Ft + áfa/db |
| 3 db | 8 munkanap | 244 700 Ft + áfa/db |
| 4 db | 8 munkanap | 243 700 Ft + áfa/db |
| 4 db felett | 8 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén kérjen egyedi ajánlatot!
GYIK:
Árajánlatkéréskor a következő információkat kell megadni:
Kétoldalas megvilágított fal integrált világítással, amely messziről felhívja magára a járókelők figyelmét. Több tucat LED izzó garantálja a bemutatott grafika látványos hatását. A terméket az integrált LED-világítás táplálására szolgáló gyorscsatlakozókon alapuló kialakítás jellemzi. Egy további maszkolócsík védi az izzókat a sérülésektől vagy töréstől. A nyomatot szilikonszalaggal kell rögzíteni a grafika problémamentes és gyors telepítése érdekében (javasolt szilikon szalagméret: 10x3 mm). Az összecsukható lábak és a széles alumíniumprofil (10 cm) pedig stabilitást, kiváló minőséget és hosszú élettartamot garantálnak.
A készlet tartalma: LED BOX PLUS 200x200 fal, 2 db LEDtex banner, hálózati adapter (1 db), szilikon szalag, szállítótáska.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Profilszélesség: | 10 cm |
| Méret: | 200*200 cm |
| Keret súlya: | 13 kg |
| Feszültség: | 24V |
| Izzóteljesítmény: | 2,8W |
| Izzók száma: | 64 db |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |
LED BOX 100*250 cm háttérfal - kerekes hordtáskával
205 042 Ft
LED BOX 100*230 cm háttérfal
182 690 Ft
Lumix / Lumix Pro fali sarok rögzítő elem
28 067 Ft
L-LED Világító Asztali menütartó - A5 (148 x 210 mm)
18 415 Ft
Lumix rendszerhez beállított függőleges profilok (vezetékekkel)
51 181 Ft
Lumix ™ Pro 300x250 cm kerekes tokban
526 860 Ft








