| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 383 650 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 382 200 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 380 750 Ft + áfa/db |
| 3 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén kérjen egyedi ajánlatot!
GYIK:
Árajánlatkéréskor a következő információkat kell megadni:
Kétoldalas megvilágított fal integrált világítással, amely messziről felhívja magára a járókelők figyelmét. Több tucat LED izzó garantálja a bemutatott grafika látványos hatását. A terméket az integrált LED-világítás táplálására szolgáló gyorscsatlakozókon alapuló kialakítás jellemzi. Egy további maszkolócsík védi az izzókat a sérülésektől vagy töréstől. A nyomatot szilikonszalaggal kell rögzíteni a grafika problémamentes és gyors telepítése érdekében (javasolt szilikon szalagméret: 10x3 mm). Az összecsukható lábak és a széles alumíniumprofil (10 cm) pedig stabilitást, kiváló minőséget és hosszú élettartamot garantálnak.
A készlet tartalma: LED BOX PLUS 300x230 fal, 2 db LEDtex banner, hálózati adapter (1 db), szilikon szalag, szállítótáska.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Profilszélesség: | 10 cm |
| Méret: | 200*230 cm |
| Keret súlya: | 20 kg |
| Feszültség: | 24V |
| Izzóteljesítmény: | 2,8W |
| Izzók száma: | 96 db |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |








