| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 156 450 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 154 950 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 154 450 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 154 200 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 154 050 Ft + áfa/db |
| 7 db | 5 munkanap | 153 450 Ft + áfa/db |
| 7 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Profil szélessége: | 8 cm |
| Méret: | 100*250 cm |
| Keret súlya: | 12 kg |
| Feszültség: | 24V |
| Teljesítmény: | 105W |
| Izzók száma: | 88 db |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |
Háttérvilágítású led fal 600x250 cm
914 654 Ft
LUMIX RENDSZER 400*250 cm
909 384 Ft
Lumix ™ Pro 285x250 cm kerekes tokban
514 985 Ft
LED BOX 100*230 cm háttérfal - kerekes hordtáskával
196 660 Ft
Soros csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
4 445 Ft
LUMIX RENDSZER FEKETE 300x250 cm - kerekes táskával
708 851 Ft








