| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 133 700 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 132 250 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 131 800 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 131 550 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 131 400 Ft + áfa/db |
| 8 db | 5 munkanap | 130 800 Ft + áfa/db |
| 8 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén kérjen egyedi ajánlatot!
Hordozható, háttérvilágítású, kétoldalas rendszer, szerszám nélkül összeszerelve.
Több tucat LED izzó garantálja a bemutatott grafika egyedi és lenyűgöző hatását.
A kiváló minőséget, az egyszerű összeszerelést és a hosszú élettartamot a tömör alumínium keret és a szilikon szalagra szerelt nyomat biztosítja.
A rendszer egy erős kartondobozba van csomagolva, így sokkal könnyebben tárolható és szállítható.
A LED BOX™ CE minősítéssel rendelkezik.
A készlet tartalma: LED BOX™ 100x200, 2 db LEDtex banner, párhuzamos csatlakozó (4 db), hálózati adapter (1 db), szilikon szalag, karton tok.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | AlumÍnium |
| Profil szélesség: | 8 cm |
| Méret: | 100*200 cm |
| Keret súlya: | 9,2 kg |
| Feszültség: | 24V |
| Teljesítmény: | 86W |
| izzók száma: | 72 db |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |








