| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 8 munkanap | 151 750 Ft + áfa/db |
| 2 db | 8 munkanap | 150 300 Ft + áfa/db |
| 3 db | 8 munkanap | 149 850 Ft + áfa/db |
| 4 db | 8 munkanap | 149 600 Ft + áfa/db |
| 5 db | 8 munkanap | 149 450 Ft + áfa/db |
| 7 db | 8 munkanap | 148 850 Ft + áfa/db |
| 7 db felett | 8 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén, kérjen egyedi ajánlatot!
A LED BOX™ 100 x 230 cm-es verziója egy forradalmi, hordozható, kétoldalas fényfal, amelyet a szerszám nélküli és villámgyors felépítésre terveztek. A rendszer lelke a gyorscsatlakozós áramellátás, amely jelentősen leegyszerűsíti az üzembe helyezést. A kiálló LED-ek már a múlté az izzók biztonságosan, a profil síkjában helyezkednek el, védve őket a sérülésektől, miközben a több tucat LED garantálja a grafika lenyűgöző és egyedi háttérvilágítását.
A kiváló minőség és a hosszú élettartam záloga a masszív alumínium keret és a tartós szilikon szalagra szerelt nyomat. A teljes rendszer CE minősítéssel rendelkezik, és a maximális kényelem érdekében egy erős, kerekes hordtáskába csomagolva érkezik a könnyű szállítás és tárolás érdekében.
- Profil szélessége - 8,5 cm - Feszültség - 24 V - Power - 64W - izzók száma - 64 darab - fény - 6500 K (fehér).
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Aluminium |
| Profil szélessége: | 8,5 cm |
| Méret : | 100 x 230 cm |
| Keret súlya: | 9 kg |
| Feszültség: | 24 V |
| Teljesítmény: | 64 W |
| Izzók száma: | 64 db |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |
Középcsatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
13 208 Ft
60 ° csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
8 001 Ft
Háttérvilágítású led fal 400x250 cm
660 210 Ft
Négyes csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
18 288 Ft
LED BOX 100*250 cm háttérfal - kerekes hordtáskával
205 042 Ft
Hordtáska 100x250 cm LED Box-hoz
11 875 Ft








