| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 527 550 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 524 650 Ft + áfa/db |
| 2 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén, kérjen egyedi ajánlatot!
Termékleírás:
Ez a kétoldalas LED-es reklámfal látványos megjelenést és szerszám nélküli, gyors összeszerelést kínál. A több tucat LED-izzó kiemeli a megjelenített grafikát, így igazán figyelemfelkeltő hatást biztosít. A stabilitásról és a hosszú élettartamról a vastag, fekete színű alumínium keret és a szilikon szegéllyel rögzített nyomat gondoskodik, amely gyors és egyszerű grafikai cserét tesz lehetővé.
A rendszer erős, párnázott, kerekes szállítótáskában érkezik, ami megkönnyíti a tárolást és a szállítást. A LUMIX rendszer bővíthető, és több elem egymáshoz csatlakoztatásával egyedi kiállítási vagy vásári standok is kialakíthatók (a kiegészítők külön kaphatók).
A készlet tartalma: LUMIX rendszer fekete 285x250, 2 db LEDtex banner, szilikon szalag, hálózati adapter (2 db), kerekes szállítótáska.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Aluminium |
| profilszélesség: | 12 cm |
| Méret: | 285x250 cm |
| Súly: | 26 kg |
| Feszültség: | 24V |
| Teljesítmény: | 201,6-270W |
| Izzók száma: | 84 db |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |
Négyes csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
18 288 Ft
Magasító Készlet (285 × 250 cm)
37 719 Ft
Soros csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
4 318 Ft
Lumix ™ Pro 200x250 cm kerekes tokban
419 862 Ft
LED BOX 100*230 cm háttérfal - kerekes hordtáskával
192 723 Ft
Lumix / Lumix Pro rendszerhez adapter
48 070 Ft








