| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 8 munkanap | 330 600 Ft + áfa/db |
| 2 db | 8 munkanap | 329 150 Ft + áfa/db |
| 3 db | 8 munkanap | 327 650 Ft + áfa/db |
| 3 db felett | 8 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén, kérjen egyedi ajánlatot!
Kétoldalas, szemet gyönyörködtető és szerszám nélküli összeszerelés ez csak néhány előnye ennek a rendszernek. Több tucat LED izzó garantálja a bemutatott grafika egyedi és lenyűgöző hatását. A kiváló minőséget, az egyszerű összeszerelést és a hosszú élettartamot a vastag alumínium keretek és a szilikon szalagra szerelt nyomatok biztosítják. A termék erős, párnázott kerekes tokban van csomagolva, így sokkal könnyebben tárolható és szállítható. A LUMIX PRO rendszerek bővíthetőek. Egymással is összekapcsolhatóak egyedi vásári standok létrehozásához (a tartozékok külön kaphatóak).
A készlet tartalma: LUMIX PRO rendszer 200x250 cm, 2 db LEDtex banner, szilikon szalag, hálózati adapter (2 db), kerekes szállítótáska.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Profilszélesség: | 12 cm |
| Méret: | 200 x 250 cm |
| Keret súlya: | 18,4 kg |
| Feszültség: | 24 V |
| Teljesítmény: | 168-180 W |
| Izzók száma: | 60 db |
| Fényerő: | 6500 K (Fehér) |








