| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 8 munkanap | 397 350 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 395 850 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 394 400 Ft + áfa/db |
| 3 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Profilszélesség: | 12 cm |
| Méret: | 285 x 250 cm |
| Keret súlya: | 20,6 kg |
| Feszültség: | 24 V |
| Teljesítmény: | 201,6-270 W |
| Izzók száma: | 84 db |
| Fényerő: | 6500 K (Fehér) |
LED BOX FALI KERET 91,5*91,5cm
66 929 Ft
45 ° csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
8 065 Ft
Soros csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
4 318 Ft
60 ° csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
8 065 Ft
Felső sarok csatlakozó a Lumix ™/Lumix ™ Pro rendszerhez
6 731 Ft
LUMIX RENDSZER FEKETE 285x250 cm - kerekes táskával
671 068 Ft








