| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 8 munkanap | 411 750 Ft + áfa/db |
| 2 db | 8 munkanap | 410 300 Ft + áfa/db |
| 3 db | 8 munkanap | 408 850 Ft + áfa/db |
| 3 db felett | 8 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén, kérjen egyedi ajánlatot!
Kétoldalas, szemet gyönyörködtető és szerszám nélküli összeszerelés ez csak néhány előnye ennek a rendszernek. Több tucat LED izzó garantálja a bemutatott grafika egyedi és lenyűgöző hatását. A kiváló minőséget, az egyszerű összeszerelést és a hosszú élettartamot a vastag alumínium keretek és a szilikon szalagra szerelt nyomatok biztosítják. A termék erős, párnázott kerekes táskába van csomagolva, így sokkal könnyebben tárolható és szállítható. A LUMIX PRO rendszerek bővíthetőek. Egymással is összekapcsolhatóak egyedi vásári standok létrehozásához (a tartozékok külön kaphatóak).
A készlet tartalma: LUMIX PRO rendszer 300x250 cm, 2 db LEDtex banner, szilikon szalag, hálózati adapter (2 db), kerekes szállítótáska.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Profilszélesség: | 12 cm |
| Méret: | 300x250 cm |
| Keret súlya: | 21,7 kg |
| Feszültség: | 24 V |
| Teljesítmény: | 252-270 W |
| Izzók száma: | 90 db |
| Fényerő: | 6500 K (Fehér) |








