| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 8 munkanap | 686 700 Ft + áfa/db |
| 2 db | 8 munkanap | 683 850 Ft + áfa/db |
| 2 db felett | 8 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén kérjen egyedi ajánlatot!
GYIK:
Árajánlatkéréskor a következő információkat kell megadni:
Ez a kétoldalas LED-es reklámfal látványos megjelenést és szerszám nélküli, gyors összeszerelést kínál. A több tucat LED-izzó kiemeli a megjelenített grafikát, így igazán figyelemfelkeltő hatást biztosít. A stabilitásról és a hosszú élettartamról a vastag, alumínium keret és a szilikon szegéllyel rögzített nyomat gondoskodik, amely gyors és egyszerű grafikai cserét tesz lehetővé.
A rendszer erős, párnázott, kerekes szállítótáskában érkezik, ami megkönnyíti a tárolást és a szállítást. A LUMIX rendszer bővíthető, és több elem egymáshoz csatlakoztatásával egyedi kiállítási vagy vásári standok is kialakíthatók (a kiegészítők külön kaphatók).
A készlet tartalma: LUMIX rendszer 400x250, 2 db LEDtex banner, szilikon szalag, hálózati adapter (4 db), kerekes szállítótáska.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Profil szélesség: | 12 cm |
| Méret: | 400*250 cm |
| Keret súlya: | 29 kg |
| Feszültség: | 24V |
| Teljesítmény: | 42-45W |
| Izzók száma: | 120 db |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |








