| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 8 munkanap | 789 050 Ft + áfa/db |
| 1 db felett | 8 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén kérjen egyedi ajánlatot!
GYIK:
Árajánlatkéréskor a következő információkat kell megadni:
Kétoldalas, szemet gyönyörködtető és szerszám nélküli összeszerelés – ez csak néhány előnye ennek a rendszernek. Több tucat LED izzó garantálja a bemutatott grafika egyedi és lenyűgöző hatását. A kiváló minőséget, az egyszerű összeszerelést és a hosszú élettartamot a vastag alumínium keretek és a szilikon szalagra szerelt nyomatok biztosítják. A termék erős, párnázott kerekes táskába van csomagolva, így sokkal könnyebben tárolható és szállítható. A LUMIX rendszerek bővíthetőek. Egymással is összekapcsolhatóak egyedi vásári standok létrehozásához (a tartozékok külön kaphatóak).
A készlet tartalma: LUMIX rendszer 500x250, 2 db LEDtex banner, szilikon szalag, hálózati adapter (4 db), kerekes szállítótáska.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Profil szélesség: | 12 cm |
| Méret: | 500*250 cm |
| Keret súlya: | 36 kg |
| Feszültség: | 24V |
| Teljesítmény: | 42-45W |
| Izzók száma: | 150 db |
| Fényerő: | 6500 K (fehér) |








