| Megnevezés | Gyártási idő | Ár |
|---|---|---|
| 1 db | 5 munkanap | 39 200 Ft + áfa/db |
| 2 db | 5 munkanap | 37 800 Ft + áfa/db |
| 3 db | 5 munkanap | 37 350 Ft + áfa/db |
| 4 db | 5 munkanap | 37 100 Ft + áfa/db |
| 5 db | 5 munkanap | 36 950 Ft + áfa/db |
| 10 db | 5 munkanap | 36 650 Ft + áfa/db |
| 14 db | 5 munkanap | 36 400 Ft + áfa/db |
| 14 db felett | 5 munkanap | Árajánlat → |
Nagyobb mennyiség esetén, kérjen egyedi ajánlatot!
Messze a legnépszerűbb kültéri megállitótábla. A keret rugókra van felszerelve, ennek köszönhetően a tábla alkalmazkodik a szélhez.
Az alap egy víztartály ami feltöltés után nagyon stabil lesz. Az alapra szerelt fogantyúval és kerekekkel könnyen mozgatható.
A bepattintható keret lehetővé teszi a plakát könyed behelyezését és cseréjét.
A vastag plakátborító UV-szűrővel van ellátva, amely megvédi a nyomatokat a napfénytől és a fakulástól.
A tábla pattintós kerete 32 mm-es eloxált alumínium profilból készül.
| Opció | Értek |
|---|---|
| Szerkezet: | Alumínium |
| Felhasználás: | Beltéri,Kültéri |
| Méret: | 594x841mm |
| Keretprofil szélessége: | 32 mm |
| Súly: | 10 ,7 kg |
| Alapkapacitás: | 23 l |
| Szín: | Fekete |








